Urząd Pracy m. st. Warszawy

www.bip.gov.pl

To jest wersja archiwalna z dnia 25.11.2011, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja

Nabór na wolne stanowiska urzędnicze

Urząd Pracy m. st. Warszawy ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista ds. programów w Dziale Rynku Pracy (25.11.2011r.)

Wynik naboru na stanowiska urzędnicze doradca zawodowy/doradca zawodowy-stażysta w Centrum Aktywizacji Zawodowej Urzędu Pracy m. st. Warszawy
W trakcie procedury naboru kandydatów na ww. stanowisko urzędnicze w Urzędzie Pracy m. st. Warszawy wyłoniono osobę, która została wybrana do zatrudnienia:
Pani Jolanta Studentkowska zamieszkała w Warszawie
Pani Jolanta Studentkowska spełnia kryteria niezbędne do pracy na stanowisku doradcy zawodowego - stażysty w Urzędzie Pracy m. st. Warszawy.
Kandydatka podczas rozmowy kwalifikacyjnej wykazała się właściwą wiedzą merytoryczną. Trafnie i wyczerpująco odpowiadała na zadawane pytania. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe, łatwość nawiązywania kontaktu oraz wysoka kultura osobista stanowią gwarancję właściwego wykonywania powierzonych obowiązków służbowych.
Kandydatka podejmie pracę w Urzędzie w listopadzie po zakończeniu wstępnych badań lekarskich. (02.11.2011r.)Opublikował: Katarzyna Kun
Publikacja dnia: 25.11.2011
Podpisał:
Dokument z dnia: 19.04.2011
Dokument oglądany razy: 5 172